Lenovo Lecoo Wireless Mouse WS202

1,290 L

 

Maus wireless. Lidhet shumë thjeshtë me kopjuterin ose laptopin. Kompakt dhe i rehatshëm. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm. Bateri jetgjate.

Ka stok

SKU: CNG1901-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Black

Connectivity

Wireless

Number of keys

4

DPI

800-1200-1600

Current voltage

DC 1.5V/ <15mA

Key life

3 million times

Weight

52 g (without battery)

Size

99x 60.2x 31.3 mm

Adaptation system

Windows 2000/ Win XP/ Win7/ Win8/ Win10, etc

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Lecoo Wireless Mouse WS202