Ofertë!
OFERTA ONLINE

Lenovo Legion M300 RGB Gaming Mouse

2,490 L

Kurseni: 1,500 L

Dizajn i gjithanshëm në formë kompakte, ky maus është ndërtuar për rehati dhe qëndrueshmëri. Forma e ekuilibruar funksionon si për dorën e majtë ashtu edhe për të djathtën. Shfrytëzojeni sa më shumë kohën tuaj të lojës me mausin e lojërave M300. Bëjeni tuajin sa hap e mbyll sytë!

Ka stok

SKU: SBCA0016 Modeli: M300 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Connectivity

Wired

Color

Black

Connection Type

Wired via USB 2.0

Cable Length/Type

1.8 m (5.9 ft)

Weight

88 g

Special Design Features

Ambidextrous design for palm and claw grip, Ultra-soft cable,Textured side-grips for better control, 16.8 Million RGB colors

Backlight

Yes

Keyboard Buttons

8 programmable buttons

Button Life

Left / right: 10 millon clicks, Side buttons/ DPI button: 3 million clicks

DPI

Up to 8,000 DPI

Mouse Sensor

Pixart 3325

Hardware Requirements

Computer with USB-A Port

Scrolling

Up / down

Specialized Software/Driver

Legion Accessory Central for advanced gaming configurations at https://support.lenovo.com/accessories/legion_m300

OS Requirements

Windows 10

Packed Weight

208 g / 7.33 oz

Packed Dimensions (L x D x H)

109 mm x 170.5 mm x 64 mm 4.3" x 6.7" x 2.5"

Height

42.1 mm (1.7 inches)

Length

127.6 mm (5.0 inches)

Depth

68.2 mm (2.7 inches)

Special/Added Features

On-the-fly DPI,Symmetrical side buttons

Maximum Operating Temperature

40 degrees Celsius (104 F)

Minimum Operating Temperature

0 degrees Celsius (32 F)

Maximum Relative Humidity (%)

0.95

Minimum Relative Humidity (%)

0.2

Supported Operating Systems

OS Independent

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Legion M300 RGB Gaming Mouse

1 x Manual