Lenovo Legion T5 26IAB7 32GB, 1TB SSD, Core i9

249,990 L

 

Luaj lojërat tuaja të preferuara me Lenovo Legion T5 . Falë kartës grafike NVIDIA GeForce RTX 3070, ju mund të luani lojëra apo të përdorni programe editimesh që kërkojnë performancë të lartë. Kombinimi i RAM-it 32GB dhe procesorit Core i9 të gjeneratës së 12-ë e bëjnë këtë kompjuter të pamposhtur.

• Intel® Core™ i9-12900F
• 32GB RAM + 1TB SSD
• NVIDIA GeForce RTX™ 3070 8GB

Ka stok

SKU: SAAB9651-1 Kategori: , , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
15 kg
Brand
Color

Black

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i9-12900F

Processor Frequency

Up to 5.10GHz

Processor cores

16 Cores

PROCESSOR CACHE

30 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

32GB

Ram Type

DDR5-4800

Memory

1TB SSD

MEMORY SLOTS

2 x 16 GB

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce RTX™ 3070

GRAPHICS MEMORY

8GB

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

GDDR6

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2

ETHERNET LAN

Gigabit Ethernet, 1x RJ-45

BLUETOOTH

Bluetooth 5.1,

PORTS & INTERFACES
DETAILS

Rear Ports
• 4x USB 2.0
• 2x USB 3.2 Gen 1
• 3x audio connector (3.5mm)
• 1x USB-C® 3.2 Gen 2 (support data transfer and 5V@3A charging)
• 1x Lighting switch
• 1x Ethernet (RJ-45)
• 1x power connector
Top Ports
• 2x USB 3.2 Gen 1
• 1x headphone (3.5mm)
• 1x microphone (3.5mm)

AUDIO
Audio Details

High Definition (HD) Audio, Realtek® ALC897-Q codec

SOFTWARE
Operating system
Power
AC ADAPTER POWER

500W 85%

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

205 x 395.4 x 420 mm (8.1 x 15.57 x 16.54 inches)

Weight

14 kg (30.86 lbs)

KEYBOARD & MOUSE
TYPE

USB Keyboard + Mouse

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  PC

1 x Power Cable

1 x Manual

Garancia e produktit

36 MUAJ