OFERTA VETËM ONLINE

Lenovo N15 V15 G2 15.6″, 8GB, 512GB SSD, Core i3

59,990 L

 

Ekran 15.6 inch me rezolucion Full HD. Kontrolloni dhe plotësoni çdo detyrë të mundshme. Hapni dhe organizoni çdo informacion në çast. Ekran me pamje shumë të mirë dhe plot ngjyra. I lehtë në peshë dhe mund ta merrni kudo me vete. I përshtatshëm për të kryer detyra të përditshme, si të punuarit në paketën Office dhe navigim në internet. 

• Intel® Core™ i3-1115G4
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1684 Modeli: 82KB0009GE Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1115G4

Processor family

11th Generation Intel® Core™ i3

Processor Frequency

Up to 4.10GHz

Processor cores

2 cores

Processor Cache

6M

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

512GB

SSD Details

M.2

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

Non-glare

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Wi-Fi 5 (802.11ac)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x USB 3.1 Gen1 Type C
1 x USB 3.1 Gen1 connectors (USB 3.0 Typ A)
1 x USB 2.0 connectors (Typ A)
1 x HDMI

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

2

CAMERA
Front Camera

Yes

SOFTWARE
Operating System

No OS

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

‎45 W/h

Number of battery cells

2

POWER
AC Adapter Power

65W

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.2 kg

Dimensions

‎23.58 x 35.92 x 1.99 cm

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo N15 V15 G2 15.6″, 8GB, 512GB SSD, Core i3

1 x Charger

Garancia e produktit

36 Muaj