OFERTA VETËM ONLINE

Lenovo NB Legion 5 15IAH7 15.6″, 16GB, 1TB SSD, Core i7

194,990 L

 

Minimalist dhe super i fuqishëm. Qëndroni gjithmonë në krye të listës me Legion 5, laptopin e lojrave më të përparuar nga Lenovo. Procesori i gjeneratës së 12-të Core i7 dhe karta grafike NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti me memorie të dedikuar 4GB do t’ju mundësojnë eksperiencën më të rehatshme dhe pa probleme të lojrave që keni pasur ndonjëherë.

• Intel® Core™ i7-12700H
• 16GB RAM + 1TB SSD
• 15.6″ FHD Display
• NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti 4GB

Ka stok

SKU: SAAD8900 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2022

DESIGN
Color

Gray

Type

Gaming Laptop

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-12700H

Processor family

12th Generation Intel® Core™ i7 Processors

Processor Frequency

Max. 4.70 GHz

Processor cores

14 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR5-4800 MHz

Memory

1TB SSD

Memory slots

2

SSD Details

M.2 2280 PCIE

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

165Hz

GRAPHICS
Graphic Card

NVIDIA GeForce® RTX 3050 Ti

Graphics Memory

4GB

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

GDDR6

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi® 6, 802.11ax 2×2 Wi-Fi

Ethernet

Gigabit Ethernet

Bluetooth

BT 5.1

PORTS & INTERFACES
Details

2x USB 3.2 Gen 1
1x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
1x USB-C 3.2 Gen 2 (supports data transfer and DisplayPort 1.4)
1x USB-C 3.2 Gen 2 (supports data transfer, 135W Power Delivery and DisplayPort 1.4)
1x Thunderbolt 4 / USB4 40Gbps (supports data transfer and DisplayPort 1.4)
1x HDMI 2.1
1x Ethernet (RJ-45)
1 x headphone/microphone combo jack (3.5 mm)
1x Power connector

AUDIO
Built-in Microphone

Dual array microphone

Built-in Speakers

2x2W Speakers High Definition (HD) Audio, Realtek ALC3287 codec with Nahimic Audio for gamers

CAMERA
Front Camera

1080p, with camera shutter

SOFTWARE
Operating system installed

FreeDOS

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer (Li-Po)

Battery Capacity

80 Wh

Number of battery cells

4

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2.4 kg

Dimensions

358.8 x 262.35 x 19.99 mm

POWER
AC Adapter Power

230W slim tip (3-pin) AC adapter, 100-240V, 50-60Hz

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj