BEST DEALS

Lenovo Tab M7

13,990 L

 

Lenovo Tab M7 është ndërtuar për t’ju sjellë performancë të lartë dhe argëtim. Shijoni përdorim te tejzgjatur falë baterisë 3590mAh dhe prakticitet falë ekranit 7.0 inch. Nder tabletët me ekonomik dhe të përballueshëm nga të gjithë.
Color
Connectivity
Ram
Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , , Etiketa: , ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Announced

2019

Color

Grey, Black

GENERAL
Dimensions

176.3 x 102.9 x 8.3 mm (6.94 x 4.05 x 0.33 in)

Weight

236 g (8.32 oz)

Connectivity

4G / LTE, WiFi

DISPLAY
Display Type

IPS LCD

Display Size

7.0"

Display Resolution

600 x 1024 pixels

PLATFORM
OS

Android 9.0 Pie (Go edition)

Chipset

Mediatek MT8321 (28 nm)

CPU

Quad-core 1.3 GHz

GPU

Mali-400

MEMORY
Ram

1GB, 2GB

Memory Internal

16GB, 32GB

Card Slot

microSDXC (dedicated slot)

CAMERA
Main Camera

Single (2MP)

Video Main

720p

Selfie Camera

Single (2MP)

SOUND
Loudspeaker

Yes

3.5mm jack

Yes

COMMS
WLAN

Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot

Bluetooth

4.2, A2DP

GPS

Yes, with A-GPS, GLONASS

Vendi i karikimit

Micro USB

BATTERY DETAILS
Battery

3,590mAh

FEATURES
Sensors

Accelerometer

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Tab M7 TB-7305F

Transparent Case

Protective Screen Film

AC Adapter

Garancia e produktit

12 Muaj