Ofertë!
BEST DEALS

Lenovo ThinkPad E15 Gen 4 15.6″ Touchscreen, 16GB, 1TB SSD, Core i7

149,990 L

Kurseni: 20,000 L

:
:
:

Lenovo ThinkPad E15 Gen 4 vjen me përmasa të vogla dhe performancë të fuqishme. Ka procesor Intel® Core™ i7-1255U dhe memorie pune 16GB kombinimi i të cilave bën të mundur të punoni me shumë gjëra njëkohësisht pa as më të voglin problem. Bateria e këtij laptopi ka kapacitet 45Wh dhe zgjat për orë të tëra.

• Intel® Core™ i7-1255U
• 16GB RAM +1TB SSD
• 15.6″ FHD Touchscreen
• Intel Iris Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1585 Modeli: 21E6007RUS Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2022

DESIGN
Color

Mineral Metallic

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1255U

Processor family

Gen 4 Core i7

Processor Frequency

Up to 4.7GHz

Processor Cache

12 MB

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4-3200

Memory

1TB SSD

Memory slots

2 Slots

SSD Details

M.2 2242 PCIe Gen4 TLC Opal

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

IPS

Aspect Ratio

16:9

HD Type

FHD

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel Iris Xe Graphics

Graphics Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Graphics Memory Type

Integrated

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 6E (802.11ax)

Ethernet LAN

1000, 100 Mbit/s

Bluetooth

BT 5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1x USB 2.0
1x USB 3.2 Gen 1 Type A
1x Ethernet Lan
1x HDMI
1x ThunderBolt 4
1x Combo Headphone/Microphone

AUDIO
Built-in Microphone

Dual array, near-field

Built-in Speakers

2 x 2W Harman® speakers

CAMERA
Front Camera

1080P FHD RGB with Microphone, ThinkShutter

SOFTWARE
Operating system installed

Windows 11 Pro

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

ThinkPad UltraNav

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion Polymer (LiPo)

Battery Capacity

45 Wh

Number of battery cells

3-Cell

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.78kg

Dimensions

18.9mm x 365mm x 240mm

POWER
AC Adapter Power

65 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Manual

Garancia e produktit

36 Muaj