Second Chance

Lenovo Thinkpad L460 14″, 8GB, 120 GB SSD, Core i5

14,990 L

 

Me dizajn të ri, tastierë të plotë dhe rezistente ndaj sasive te vogla të ujit, bateri që zgjat dhe ekran me rezolucion të lartë. Në proporcion performanca me çmimin. I lehtë në peshë dhe mund të punoni në çdo vend që shkoni. 

• Intel® Core™ i5-6200U
• 8GB RAM + 120GB SSD
• 14″ HD Display
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

SKU: LAP247 Modeli: L460 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
DESIGN
Color

Black

Type

Notebook Thinkpad

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-6200U

Processor Frequency

2.30 GHz

Processor Cores

2

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

120GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

Anti-glare

Aspect Ratio

500:1

HD Type

HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel® Snowfield Peak vPro™ 2 x 2 a/c

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

Yes

PORTS & INTERFACES
Details

1 x RJ45
1 x Mini DisplayPort™
1 x VGA
4-in-1 Card Reader
1 x 3.5 mm Headphone / Microphone
1 x Smart Card Reader
1 x Fingerprint Reader
1 x WWAN

AUDIO
Built-in Microphone

Dual array microphone,

Built-in Speakers

Yes

CAMERA
Front Camera

Yes

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

Up to 12.5 Hours

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.9 kg

Dimensions

13.35 x 9.25 x 0.96 inch
339 x 235 x 24.3 mm

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop