Të Përdorura

Lenovo Thinkpad L470 14″, 8GB, 120GB SSD, Core i5

14,990 L

 

Me dizajn të ri, tastierë të plotë dhe rezistente ndaj sasive të vogla të ujit, bateri që zgjat dhe ekran me rezolucion të lartë. Në proporcion performanca me çmimin. I lehtë në peshë dhe mund të punoni në çdo vend që shkoni.

• Intel® Core™ i5-6200U
• 8GB RAM + 120GB SSD
• 14″ HD Display
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

SKU: LAP246 Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2017

DESIGN
Color

Black

Type

Notebook Thinkpad

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-6200U

Processor Frequency

2.30 GHz

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4-SDRAM

Memory

120GB SSD

Card Reader Integrated

Yes

DISPLAY
Screen size

14"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

Touchscreen

No

HD Type

HD

Display Resolution

1366 x 768 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

GPU Memory

Shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Wi-Fi Model

Intel® 802.11 AC (2 x 2)

Ethernet LAN

Yes

Bluetooth

4.2

PORTS & INTERFACES
Details

1 x VGA
1 x Mini DisplayPort™
4-in-1 card reader
1 x RJ45
1 x 3.5 mm Headphone / Microphone
3 x USB 3.0
1 x WWAN

AUDIO
Built-in Microphone

Dual array microphone

Built-in Speakers

2 x 1W

CAMERA
Front Camera

HD 720p resolution, fixed focus

KEYBOARD
Numeric Keypad

No

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Lithium-Ion (Li-Ion)

Battery Capacity

45 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

2 kg

Dimensions

34 cm x 23.5 cm x 24 cm

POWER
AC Adapter Power

45 W

SECURITY
Fingerprint Reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Charger

Garancia e produktit

12 Muaj