Second Chance

Lenovo ThinkPad L560 15.6″, 8GB, 500GB SSD, Core i5

43,990 L

 

Performanca dhe lehtësia në transportim bashkohen në ThinkPad L560. Një zgjedhje e shkëlqyer për njerëzit që punojnë në lëvizje. Disa nga veçoritë e L560  janë: hollësia, pesha e lehtë, ekrani 15,6 inç, jetëgjatësia e madhe e baterisë, lidhja e fuqishme dhe performanca e optimizuar.

• Intel® Core™ i5-6300U
• 8GB RAM + 500GB SSD
• 15.6″ FHD (1920 x 1080)
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

SKU: LAP96-1 Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
3 kg
Brand
Announced

2016

Design
Color

Black

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5 6300U

PROCESSOR FAMILY

6th Generation Intel® Core™ i5 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 3.00 GHz

PROCESSOR CACHE

3 MB Intel® Smart Cache

PROCESSOR CORES

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4

Memory

500GB SSD

MEMORY SLOTS

2

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Intel® 8260 2 x 2 a/c vPro™

ETHERNET LAN

No

BLUETOOTH

4,1

PORTS & INTERFACES
DETAILS

RJ45
Mini DisplayPort™
VGA
4-in-1 Card Reader
3.5 mm Headphone / Microphone
Smart Card Reader(Optional)
Fingerprint Reader(Optional)
ExpressCard
WWAN(Optional)

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

dual-array microphones

BUILT-IN SPEAKERS

Yes

CAMERA
FRONT CAMERA

720p HD Camera

SOFTWARE
OPERATING SYSTEM INSTALLED

Windows 10

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-ion Battery

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

2.3 kg

DIMENSIONS

377 x 255 x 27.6 mm

POWER
POWER ADAPTER

45 W Smart AC power adapter

SECURITY
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

 

Garancia e produktit

12 Muaj