Të Përdorura

Lenovo ThinkPad L560 15″, 8GB, 256GB SSD, Core i7

16,990 L

 

Dizajni kompakt dhe performanca e jashtëzakonshme e bëjnë këtë laptop zgjidhjen ideale për të gjithë ata që punojnë në lëvizje. Ekrani 15.6” se bashku me procesorin e fuqishëm, portat e shumta dhe memorja prej 256GB do lehtësojnë punën tuaj të përditshme duke ju ndihmuar të përpunoni materialet më lehtë dhe më shpejt.

• Intel® Core™ i7-6600U
• 8GB RAM + 256GB SSD
• 15.6″ FHD (1920 x 1080)
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
3 g/kg
Brand
Announced

2016

Design
Color

Black

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5 6300U

PROCESSOR FAMILY

6th Generation Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 3.40 GHz

PROCESSOR CACHE

4 MB Intel® Smart Cache

PROCESSOR CORES

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

RAM TYPE

DDR4

Memory

256GB

MEMORY SLOTS

2

SSD DETAILS

PCIe® NVMe™ M.2 SSD

CARD READER INTEGRATED

Yes

DISPLAY
Screen size

15.6"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

FHD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WI-FI MODEL

Intel® 8260 2 x 2 a/c vPro™

ETHERNET LAN

No

BLUETOOTH

4,1

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1 x RJ45
1 x Mini DisplayPort™
1 x VGA
2 x Card Readers
1 x 3.5 mm Headphone / Microphone
4 x USB-A
1 x DVD-R

AUDIO
BUILT-IN MICROPHONE

dual-array microphones

BUILT-IN SPEAKERS

Yes

CAMERA
FRONT CAMERA

720p HD Camera

SOFTWARE
OPERATING SYSTEM INSTALLED

Windows 10

KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Lithium-ion Battery

BATTERY CAPACITY

41 Wh

NUMBER OF BATTERY CELLS

3-cell

WEIGHT & DIMENSIONS
WEIGHT

2.3 kg

DIMENSIONS

377 x 255 x 27.6 mm

POWER
POWER ADAPTER

45 W Smart AC power adapter

SECURITY
FINGERPRINT READER

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

 

Garancia e produktit

12 Muaj