SAPO ERDHI

Lenovo ThinkPad T16 Gen 2 16″Touchscreen, 16GB, 512GB SSD, Core i7

129,990 L

 

Laptopi ThinkPad T16 Gen 2 i mundësuar nga Intel Core i7 vPro® të gjeneratës së 13-të për performancë të jashtëzakonshme. Ekrani 16″ i jep përparësi komoditetit të përdoruesit, duke ofruar certifikim Eyesafe® për dritën blu të reduktuar. Lidhshmëria është e gjithanshme, duke siguruar produktivitet në lëvizje me WiFi të shpejtë. I krijuar për të përmbushur standardet e rrepta MIL-STD 810H, laptopi garanton besueshmëri në ekstreme. Siguria është parësore, duke pasur opsionet biometrike, paketën gjithëpërfshirëse të sigurisë së ThinkShield dhe Intel vPro® për mbrojtje të përmirësuar. Ky laptop kombinon në mënyrë të përsosur fuqinë, qëndrueshmërinë dhe sigurinë, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për përdoruesit profesionistë në mjedise të ndryshme.

 

• Intel® Core™ i7-1365U
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 16″ WUXGA Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: SAS1069 Modeli: 21HH0043US Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

21HH0043US

Announced

2023

DESIGN
Color

Black

TYPE

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i7-1365U vPro

PROCESSOR FAMILY

13th Generation Intel® Core™ i7 Processors

PROCESSOR FREQUENCY

Up to 5.20 GHz

PROCESSOR CACHE

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

10 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram type

DDR5-5600MHz

Memory

512GB

SSD DETAILS

M.2 2280 PCIe Gen4 Performance TLC Opal

CARD READER INTEGRATED

No

DISPLAY
Display Size

16"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:10

HD TYPE

WUXGA

Touchscreen

Yes

Display Resolution

1920 x 1200 pixels

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

GRAPHICS MEMORY

Shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

GRAPHICS MEMORY TYPE

Integrated

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI model

Intel® Wi-Fi 6E AX211 2×2 AX vPro

ETHERNET LAN

Gigabit Ethernet

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
Details

2 x USB-C Thunderbolt™ 4
2 x USB-A 3.2 Gen 1
1 x HDMI 2.1 supporting resolution up to 4K@60Hz
1 x Headphone / mic combo

Ethernet (RJ45)

Audio
BUILT-IN MICROPHONE

Dual-microphone array, far-field, Dolby Voice

BUILT-IN SPEAKERS

Stereo speakers, 2W x2, Dolby Audio

Camera
FRONT CAMERA

1080P FHD RGB/IR Hybrid with Privacy Shutter

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY TECHNOLOGY

Integrated Li-Polymer

BATTERY CAPACITY

52.5 Whr

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

1.65 kg

Dimensions

361.9 x 255.5 x 20.5 mm

Power
AC Power adapter

65W

SECURITY
Fingerprint reader

Yes

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop
1 x Charger

Garancia e produktit

36 Muaj