Second Chance

Lenovo Thinkpad T570 15″, 16GB, 250GB SSD, Core i5

39,990 L

 

Rrit produktivitetin me laptopin Lenovo Thinkpad T570 15″. Me plot 250GB SSD memorie ofron hapësirë ruajtjeje dhe hyrje të shpejtë të të dhënave. Pesha e lehtë dhe përmasat e vogla e bëjnë këtë laptop perfekt për të punuar gjatë kohës që udhëtoni ose jeni në lëvizje.

• Intel® Core™ i5-7300U
• 16GB RAM + 250GB SSD
• 15″ IPS Full HD Display
• Intel® HD Graphics 620

Ka stok

SKU: LAP277 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2019

DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-7300U

Processor family

7th Generation Intel® Core™ i5

Processor Frequency

Up to 3.5 GHz

Cache

3 MB

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4 2 DIMM

Memory

250GB

SSD DETAILS

M.2 NVMe

CARD READER INTEGRATED

No

DISPLAY
Screen size

15"

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

3840 × 2160 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 620

Graphics Memory

shared

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WLAN & WWAN

802.11ac 2 x 2

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

4.1

PORTS & INTERFACES
Details

1 x HDMI, 1 x RJ45 Port, 1 x Audio jack, 3 x USB 3.0, 1 x
Intel® Thunderbolt™ 3, 1 x CS13 docking, 1 x media card
reader, 1 x smart card reader (optional), 1 x micro SIM

AUDIO
Built-in Microphone

Yes

Built-in Speakers

Stereo speakers

CAMERA
Front Camera

720p or IR (optional)

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

Yes

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Integrated Li-Polymer

Battery Life

Up to 16 hours

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

Starting at 4.34 lbs / 1.97 kg

Dimensions

Front: 365.8 mm x 252.8 mm x 19.95 mm
Rear: 365.8 mm x 252.8 mm x 20.2 mm

Security
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

 

Garancia e produktit

12 Muaj