Të Përdorura

Lenovo Thinkpad X260 12″, 8GB, 250GB SSD, Core i5

13,990 L

 

Rrit produktivitetin me laptopin Lenovo Thinkpad X260 12″. Me plot 250GB SSD memorie ofron hapësirë ruajtjeje dhe hyrje të shpejtë të të dhënave. Pesha e lehtë dhe përmasat e vogla e bëjnë këtë laptop perfekt për të punuar gjatë kohës që udhëtoni ose jeni në lëvizje.

• Intel® Core™ i5-6300U
• 8GB RAM + 250GB SSD
• 12″ IPS Full HD Display
• Intel® HD Graphics 520

Ka stok

SKU: LAP329 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2017

DESIGN
Color

Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-6300U

Processor family

6th Generation Intel® Core™ i5

Processor Frequency

2.40 GHz up to 3.00 GHz

Cache

3 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

2 cores

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR3

Memory

250GB SSD

SSD DETAILS

M.2 NVMe

CARD READER INTEGRATED

No

DISPLAY
Screen size

12"

PANEL TYPE

IPS

ASPECT RATIO

16:9

HD TYPE

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1366 x 768 pixels

REFRESH RATE

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® HD Graphics 520

Graphics Memory

shared

ON-BOARD GRAPHICS ADAPTER

Yes

DISCRETE GRAPHICS ADAPTER

Yes

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

WI-FI MODEL

Intel Dual Band Wireless-AC 8260, 2×2, Wi-Fi

ETHERNET LAN

Yes

Bluetooth

4.1

PORTS & INTERFACES
Details

3 x USB 3.0 (1 x Always On)
Ethernet (RJ45)
Mini DisplayPort™
HDMI
4-in-1 Card Reader (MMC, SD, SDHC, SDXC)
Combo audio/microphone jack
Optional WiGig dock
Optional Smart Card Reader
Optional HDMI to VGA Adaptor
Optional Mini DisplayPort to VGA Adaptor

AUDIO
Built-in Microphone

Dual array microphone

Built-in Speakers

Stereo speakers

CAMERA
Front Camera

HD 720p

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Integrated Li-Polymer

BATTERY CAPACITY

23Wh

Battery Cell

3

WEIGHT & DIMENSIONS
Weight

Starting at 1.34 kg

Dimensions

305.5 x 208.5 x 20.3 mm

POWER
AC ADAPTER POWER

23W

Security
FINGERPRINT READER

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

 

Garancia e produktit

12 Muaj