Lenovo Thinkplus G80-A Gaming Headset

2,490 L

 

Zhytuni në botën e lojrave dhe dëgjoni zë me cilësi të lartë me kufjet e lojrave Lenovo G80-A. Mikrofoni fleksibël do t’ju japë qartësi më të saktë të zërit. Janë të rehatshme edhe kur i përdorni për një kohë të gjatë.  Kufjet e lojrave Lenovo janë perfekte për ata që vlerësojnë rehatinë dhe cilësinë e lartë të zërit.

Ka stok

SKU: CNG2898-B Modeli: G80-A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Model

G80-A

Horn Unit

Ø50 mm

Speaker Impedance

20 Ω ±15%

Speaker frequency response

20Hz – 20kHz

Output Power

20mW

Left - right balance

<3dB

Microphone sensitivity

-38dB ± 3dB

Microphone signal- to- noise ratio

> 58dB

Microphone frequency response

100Hz- 10kHz

Wire Length

2.1M± 0.05M

Interface Port:

3.5mm Audio Port+USB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Thinkplus G80-A Gaming Headset