Lenovo Thinkplus K3 Pro Portable Bluetooth Speaker

1,990 L

 

Boks me bluetooth me përmasa shumë të vogla të cilin mund ta merrni lehtësisht me vete kudo që shkoni. Pavarësisht përmasave të vogla ky boks ka zë të fuqishëm dhe shumë të pastër. Me kapacitet baterie 1200mAh dhe 6 orë pune. Bëjeni tuajën!

Ka stok

SKU: CNG2896-B Modeli: K3PRO Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Bluetooth version

5.0

Material

ABS

Wireless range

About 8-10meters

Battery capacity

1200mAh

Endurance time

About 6hrs

Charging time

About 3hrs

Size

79 x 79 x 62 mm

Weight

about 240 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lenovo Thinkplus K3 Pro Portable Bluetooth Speaker

1 x User manual