SAPO ERDHI

Lenovo V15 G3 15.6″, 8GB, 512GB SSD, Core i3

52,990 L

 

Laptopi Lenovo V15 Gen 3 kombinon përballueshmërinë me performancën mbresëlënëse. Me procesorë të shpejtë Intel Core të gjeneratës së 12-të dhe grafikë të integruar Intel, ai siguron kryerjen e shumë detyrave efikase dhe lidhje të fuqishme, duke përfshirë mbështetjen për Wi-Fi 5. Ekrani i tij i gjerë 15.6 inç, që ka një raport të lartë ekran-trup dhe i përmirësuar nga Dolby Audio, jep pamje tërheqëse dhe cilësi të lartë audio. Duke shfaqur një shumëllojshmëri portash, duke përfshirë USB-C dhe HDMI, ai plotëson kërkesa të ndryshme lidhjeje.I përforcuar nga atributet e avancuara të sigurisë si TPM 2.0, siguria e integruar dhe masat mbrojtëse të procesorëve Intel Core, Lenovo V15 Gen 3 sjell një vlerë të jashtëzakonshme të performancës.

 

• Intel® Core™ i3-1215U
• 8GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: ITD1762 Modeli: 82TT000VGE Kategori: , Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

- 9%
SAPO ERDHI
Ofertë!

Lenovo Legion 5 Pro 16″, 16GB, 512GB SSD, AMD

159,990 L
Kurseni: 15,000 L

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

82TT000VGE

Announced

2022

DESIGN
Color

Dark Grey

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1215U

Processor Family

12th Generation Intel® Core™ i3 Processors

Processor Frequency

Up to 4.40GHz

Processor cores

6 cores

Processor Cache

10 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

8GB

Ram Type

DDR4 3200MHz

Memory

512GB

SSD Details

M.2 PCI Express 4.0

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Screen size

15.6"

Panel Type

TN

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Integrated

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi 5, 802.11ac

Ethernet LAN

10Mbps, 100Mbps, 1000Mbps

Bluetooth

5.0

PORTS & INTERFACES
Details

1x RJ45
1x USB-A 2.0
1x USB-A 3.2
1x HDMI
1x USB-C 3.2
1x Headphones Jack

AUDIO
Built-in Microphone

Dual Array Microphone

Built-in Speakers

Dual Speakers

CAMERA
Front Camera

HD 720p

SOFTWARE
Operating System

FreeDos

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

38 Wh

Number of battery cells

2

POWER
AC Adapter Power

65W

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

359 x 236 x 19.9 mm

Weight

1.7 kg

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

36 Muaj