SAPO ERDHI

Lenovo V15 G4 IRU 15.6″, 16GB, 512GB SSD, Core i3

54,990 L

 

Laptopi Lenovo V15 me procesor të shpejtë Intel Core të gjeneratës së 13-të dhe grafikë të integruar Intel, ai siguron kryerjen e shumë detyrave efikase dhe lidhje të fuqishme, duke përfshirë mbështetjen për Wi-Fi 5. Ekrani i tij i gjerë 15.6 inç, që ka një raport të lartë ekran-trup dhe i përmirësuar nga Dolby Audio, jep pamje tërheqëse dhe cilësi të lartë audio. Duke shfaqur një shumëllojshmëri portash, duke përfshirë USB-C dhe HDMI, ai plotëson kërkesa të ndryshme lidhjeje.I përforcuar nga atributet e avancuara të sigurisë si TPM 2.0, siguria e integruar dhe masat mbrojtëse të procesorëve Intel Core, Lenovo V15 sjell një vlerë të jashtëzakonshme të performancës.

 

• Intel® Core™ i3-1315U
• 16GB RAM + 512GB SSD
• 15.6″ FHD Display
• Intel® UHD Graphics

Ka stok

SKU: SCC1012 Modeli: 83A100EGUS Kategori: , Etiketa: , , ,

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

83A100EGUS

Announced

2023

DESIGN
Color

Business Black

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i3-1315U

Processor Family

13th Generation Intel® Core™ i3 Processors

Processor Frequency

Up to 4.50GHz

Processor cores

6 cores

Processor Cache

10 MB Intel® Smart Cache

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

Ram Type

DDR4 3200MHz

Memory

512GB SSD

SSD Details

M.2 2242 SSD PCIe NVMe, PCIe 4.0 x4

Card Reader Integrated

No

DISPLAY
Panel Type

TN

Screen size

15.6"

Display Resolution

1920 x 1080 pixels

Aspect Ratio

16:9

HD Type

Full HD

Touchscreen

No

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® UHD Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Memory Type

Integrated

On-board Graphics Adapter

Yes

Discrete Graphics Adapter

No

OPTICAL DRIVE
DVD

NO DVD

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, Wired, WiFi

Wi-Fi Model

Wi-Fi® 802.11ac 2×2

Ethernet LAN

Gigabit Ethernet

Bluetooth

V5.1

PORTS & INTERFACES
Details

1x Ethernet (RJ-45)
1x HDMI 1.4b
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)
1x Power connector
1x USB 2.0
1x USB 3.2 Gen 1
1x USB-C 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.2)

AUDIO
Built-in Microphone

Dual-microphone array with noise-cancelling

Built-in Speakers

Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby® Audio™

CAMERA
Front Camera

HD 720p, with privacy shutter, fixed focus

SOFTWARE
Operating System

Freedos

KEYBOARD
Numeric Keypad

Yes

Pointing Device

Touchpad

BATTERY
Battery Technology

Li-Polymer

Battery Capacity

38 Wh

POWER
AC Adapter Power

65W

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

359 x 236 x 19.9 mm

Weight

1.65 kg

SECURITY
Fingerprint Reader

No

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

Garancia e produktit

36 Muaj