BEST DEALS

Lenovo Yoga 7 14” 2.2K Touchscreen, 16GB, 512GB SSD, Core i5

139,990 L

 

Lenovo Yoga 7 vjen me një dizajn të ri, i krijuar për transportim dhe përdorim sa më të lehtë. Puno kudo me stil me versionin që Lenovo sjell për ju. Me procesor Core i5 dhe me memorje plot 512GB për të përfunduar të gjitha projektet që ju dëshironi.

• Intel® Core™ i5-1240P
• 16GB + 512GB SSD
• 14” 2.2K Touchscreen
• Intel Iris® Xe Graphics

Ka stok

SKU: ITD1696 Modeli: 82QE0057RM Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Announced

2022

DESIGN
Color

Stone Blue

Type

Notebook

PROCESSOR DETAILS
Processor

Intel® Core™ i5-1240P

Processor Family

12th Generation Intel® Core™ i5

Frequency

Up to 4.2GHz

Cache

12 MB Intel® Smart Cache

Processor cores

12 Cores

MEMORY & STORAGE
Ram

16GB

RAM TYPE

LPDDR5-4800

Memory

512GB

SSD Details

M.2 2242 PCIe® 4.0×4 NVMe®

DISPLAY
Display Size

14''

Display Type

IPS

HD Type

2.2 K

Display Resolution

2240×1400

Aspect Ratio

16:9

Touchscreen

Yes

Refresh Rate

60Hz

GRAPHICS
Graphic Card

Intel® Iris® Xe Graphics

Graphics Memory

Shared

Graphics Type

Integrated

NETWORKING
Connectivity

Bluetooth, WiFi

WIFI

Wi-Fi® 6E 11ax, 2×2

Ethernet LAN

No

Bluetooth

5.1

PORTS & INTERFACES
DETAILS

1x USB 3.2 Gen 1 (Always On)
2x Thunderbolt™ 4 / USB4® 40Gbps (support data transfer, Power Delivery 3.0 and DisplayPort™ 1.4a)
1x HDMI® 2.0
1x microSD card reader
1x Headphone / microphone combo jack (3.5mm)

AUDIO
Speakers

Stereo speakers, 2W x2 (woofers), 2W x2 (tweeters), optimized with Dolby® Atmos®, Smart Amplifier (AMP)

Microphone

2x, Array

Camera
FRONT CAMERA

FHD 1080p + IR with Privacy Shutter

SOFTWARE
Operating system
KEYBOARD
NUMERIC KEYPAD

No

POINTING DEVICE

Touchpad

BATTERY
BATTERY CAPACITY

71 Wh

WEIGHT & DIMENSIONS
Dimensions

316.66 x 220.25 x 17.35 mm (12.47 x 8.67 x 0.68 inches)

Weight

Around 1.45 kg (3.20 lbs)

POWER
AC ADAPTER POWER

65W

SECURITY
Security Details

IR camera for Windows® Hello

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Laptop

1 x Charger

1 x Pen

Garancia e produktit

36 Months