Second Chance

LG 22″ Computer Monitor Flatron W2242PK

3,490 L

 

Ekran i përdorur nga LG me madhësi 22 inç. Është i vogël kompakt dhe i manovrueshëm në përputhje me nevojat tuaja. Ka rezolucion 1680 x 1050 piksel dhe ndriçim 250 cd/m².

Ka stok

SKU: MON71-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
5 kg
Brand
Display
Display diagonal

55.9 cm (22")

Display brightness (typical)

250 cd/m²

Display resolution

1680 x 1050 pixels

Native aspect ratio

16:10

Response time

5 ms

Aspect ratio

16:10

Contrast ratio

8000:1

Viewing angle

170° H, 160° V

Separate H/V sync

Yes

Sync-on-green (SOG)

Yes

RGB colour space

Yes

Multimedia
Built-in speaker(s)

No

Built-in camera

No

Ports & interfaces
Details

VGA (D-Sub) ports x 1
DVI-D ports x 1
HDCP x 1

Power
Power consumption (typical)

40 W

Power consumption (standby)

1 W

Power consumption (off)

1 W

Weight & dimensions
Dimensions

21 x 51.6 x 41.8 cm

Weight

4.65 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor

1 x Power Cable

Garancia e produktit

12 Muaj