Të Përdorura

LG 34″ 34UB67-B UHD Monitor

24,990 L

 

Ky monitor nga LG do t’ju bëjë të harroni të gjithë monitorët e mëparshëm dhe të vendosni një standard krejtësisht të ri. Vjen me ekran 21:9 dhe ofron imazh 30% më të gjerë se ekranet konvencionale 16:9. Me një rezolucion prej 2560 x 1080 piksel do të përjetoni imazh të mprehtë dhe pa pengesa.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
9 g/kg
Brand
Color

Black

Best for

Entertainment, Finance and Data Analysis, General Office

General
Screen size

34"

Display Resolution

2560 x 1080px

Panel Type

IPS

Response Time

5ms

Aspect Ratio

21:09

Brightness

300 cd/m²

Color Depth

16.7M

Contrast Ratio

1000:1

Viewing Angle

178/178 (CR≥10)

Surface Treatment

Anti-Glare, 3H

Connectivity
Ports

Display Port
USB Port

Ergonomic information
Tilt (Angle)

-5° ~ 35° Degree

Wall Mount size

100 x 100 (VESA compatible)

Power Save

1.2W

Power
Power Consumption

53W

Dimension & Weight
Set (with stand) Dimension

830 x 436 x 252

Set (without stand) Dimension

830 x 436 x 252

Set (without stand) Weight

6.3kg

Set (with stand) Weight

8.3kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Monitor
1 x Power Cord

Garancia e produktit

12 Muaj