Lightning to 3.5 AUX Audio Adapter Cable

490 L

 

Kabllo konvertuese nga lighting në 3.5mm. E përshtatshme për të lidhur pajisjet Apple me portë lighting me bokse muzike me portë 3.5 mm. Është dizenjuar me tel me trashësi 2.9mm dhe shumë rezistent ndaj kohës dhe përdorimit.

Ka stok

SKU: CNG1703-W Kategori: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Color

White

Model

MH025

Input

Apple Lightning

Output

3.5mm

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Lightning to 3.5 AUX Audio Adapter Cable