Lobod Sports Headset

990 L

 

Kufje me bluetooth nga Lobod. Peshojne vetem 13g dhe jane shume te rehatshme. Lidhen me nje shumellojshmeri pajisjesh te cilat suportojne lidhje me bluetooth.

Ka stok

SKU: TNP557 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Red

Bluetooth

4.1

Material

ABS+TPE

Battery

50mAh

CONTROL BUTTON

Play/Pause
Previous/Next Track

Input voltage

DC 5V

Frequency

20HZ-20KHZ

LINE LENGTH

64cm

Weight

13g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Earphones