Lobod TV 43″ FHD

24,990 L

 

Televizori Lobod 43 inç ofron një përvojë gjithëpërfshirëse shikimi me rezolucionin e tij Full HD dhe këndin e gjerë të shikimit 178 gradë. Përdoruesit mund të shijojnë mënyra të shumta shikimi, rregullime të tonit të ngjyrave dhe opsione të raportit të pamjes. Televizori ka altoparlantë 2x6W me cilësimet e zërit për preferenca të personalizuara audio. Karakteristikat e tij të kursimit të energjisë, dekoderi DVB T2/S2/C e bëjnë atë miqësore me mjedisin dhe të gjithanshëm. Me një sërë opsionesh lidhjesh, duke përfshirë HDMI dhe USB, dhe opsionin për montim në mur, ky televizor është një shtesë e shkëlqyer për shtëpinë tuaj.

Ka stok

SKU: TV536-B Modeli: LF43DN4322 T2S2 Kategori: , Etiketa: ,

Informacion i detajuar

Peshë
5 g/kg
Brand
Model

LF43DN4322 T2S2

Color

Black

GENERAL
TV Type

I Thjeshtë

Screen Type

LED

Screen size

43"

Screen Resolution

Full HD (1920 x 1080 Pixels)

Aspect Ratio

16:9

Viewing Angle

178°

Response Time

8ms

Tuners

DVB T2 / S2 / C

Color Tone

Normal, Cool, Warm

Image Modes

Standard, Film, Vivid, Energy Saving, User

Speakers

2x 6W

PORTS
Details

3x HDMI
2x USB Type-A
1x Ci Slot
2x Audio Jacks
1x Coaxial
1x AV IN
1x RF IN
1x RF (S2)

POWER
AC Input

100-240 V
50/60 Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1x TV

1x Remote Controller