Ofertë!
OFERTA VETËM ONLINE

Logitech Brio Webcam

19,990 L

Kurseni: 5,000 L

:
:
:

Logitech Brio  transmeton me rezolucion të plotë 4K, duke ofruar video mahnitëse. Me lenten premium prej xhami dhe sistemi inteligjent të fokusimit automatik kjo kamer e bën të lehtë marrjen e rezultateve me cilësi profesionale.

Ka stok

SKU: DUN1288-B Kategori: , Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Multiple resolutions

4K/30fps (up to 4096 x 2160 pixels)
1080p/30 or 60 fps (up to 1920 x 1080 pixels)
720p/30, 60, or 90 fps (up to 1280 x 720 pixels)

Camera mega pixel

13

Focus type

Autofocus

Lens type

Glass

Built-in mic

Stereo

Mic range

Up to 1.22 m

Diagonal field of view (dFoV)

90°/78°/65°

Digital zoom

5x

USB connectivity

USB-A plug-and-play, supports USB-C with third party adapter (not included)

Compatible with

Windows 8 or later (Windows 8.1 or higher required for resolutions greater than 1080p)
macOS® 10.10 or later
Chrome OS™

DIMENSIONS

27x102x27 mm

Weight

63 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech Brio Webcam