BEST DEALS

Logitech C310 HD Webcam

3,290 L

 

Kamer HD nga Logitech për kompjuter apo laptop me cilësi  HD 720p dhe kënd shikimi 60°. Është e përshtatshme për konferenca, mësim online si edhe për platforma si Skype, Teams etj.

Ka stok

SKU: DUN1289-B Kategori: , Etiketa: , ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Max Resolution

720p/30fps

Camera mega pixel

0.9

Focus type

fixed focus

Lens type

Plastic

Built-in mic

Mono

Mic range

Up to 1 m

Diagonal field of view

60°

Compatible with

Windows® 7 or later
macOS® 10.10 or later
Chrome OS™
USB – A port

Host Connection

USB Type-A USB 2.0

Power Source

Bus Powered

Attachment Method

Clip

Dimension & Weight
Dimensions

71.15 mm x 31.3 mm x 25.95 mm

Weight

71.2 g

Cable Length

1.5 m

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x  Webcam

1 x User documentation