Logitech G Pro Gaming Headset

12,990 L

 

Projektuar me dhe për profesionistët. Me tingull rrethues të gjeneratës së ardhshme 7.1, drivers PRO-G 50 mm, mikrofon PRO boom 6 mm dhe profile të akorduar audio eQ të disponueshme nëpërmjet softuerit të lojrave G HUB.

Ka stok

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

HEADPHONE
Driver

Hybrid mesh PRO-G 1.97 in (50 mm)

Magnet

Neodymium

Impedance

35 Ohms

Sensitivity

91.7 dB SPL @ 1 mW & 1 cm

MATERIALS
Fork

Aluminum

Headband

Steel

Ear and head pads

Memory Foam Leatherette

PRO MICROPHONE
Microphone Pickup Pattern

Cardioid (Unidirectional)

Type

Electret Condenser

Size

0.24 in (6 mm)

Frequency Response

100Hz-10KHz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x PRO Gaming Headset

1 x Memory foam leatherette ear pads

1 x USB External sound card

1 x Detachable mic

1 x 2m cable with inline volume and mute

1 x Y splitter for separate mic and headphone ports

1 x User documentation