SAPO ERDHI

Logitech G PRO X Superlight 2 Wireless Gaming Mouse

14,990 L

 

Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 është një kulm i saktësisë dhe shpejtësisë në botën e lojrave. I krijuar për lojëra konkurruese, sensori i tij HERO 2 25K gjurmon çdo lëvizje me ndjeshmëri deri në 32,000 dpi dhe përshpejtim 500 IPS, duke siguruar reagim të pashoq. Me teknologjinë me valë LIGHTSPEED që mbështet një shpejtësi raportimi 2000 Hz dhe kohë përgjigjeje 0,5 ms, ky maus e mban ritmin me reflekset e shpejta rrufe. Me çelsat hibride optiko-mekanike LIGHTFORCE dhe butona të personalizueshëm nëpërmjet Logitech G Hub, ai ofron besueshmëri dhe funksionalitet të përshtatur. Ndërtimi i tij i lehtë, këmbët PTFE me zero shtues dhe jetëgjatësia e baterisë 95-orëshe, e rikarikueshme me valë nëpërmjet një sipërfaqeje POWERPLAY, kombinohen për të krijuar një mjet të fundit të lojërave të adaptueshëm për stilet individuale të lojës, duke e bërë atë një zgjedhje ideale për lojtarë seriozë që kërkojnë saktësi dhe shkathtësi. , dhe qëndrueshmëri.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

910-006628

Color

Black, White

GENERAL
DPI

100 to 32,000

Scroll Type

Scroll Wheel

Polling Rate

2000 Hz

Response Time

0.5 ms

Acceleration

40 g / 500 ips

Number of Buttons

5

Mouse Hand Orientation

Right

Full-Functionality OS Support

Windows

Connectivity
Connector

USB Type-C

Wireless

2.4 GHz Radio/RF

Power
Maximum Battery Life

95 Hours (Operating)

Environmental
Operating Temperature

0 to 40°C

Operating Humidity

90%

Storage Temperature

-5 to 55°C

Storage Humidity

90%

Dimensions & Weight
Dimensions

125.0 x 63.5 x 40.0 mm

Weight

60 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Logitech G PRO X SUPERLIGHT 2 LIGHTSPEED Wireless Gaming Mouse (Black)
  • USB-A LIGHTSPEED Wireless Receiver
  • USB-A to USB-C Charging/Data Cable
  • Receiver Adapter Extension