Logitech G300S Wired Gaming Mouse

3,490 L

 

Dizajn i gjithanshëm në formë kompakte, ky maus është ndërtuar për rehati dhe qëndrueshmëri. Forma e ekuilibruar funksionon si për dorën e majtë ashtu edhe për të djathtën. Shfrytëzojeni sa më shumë kohën tuaj të lojës me mausin e lojërave G300S. Bëjeni tuajin sa hap e mbyll sytë!

Ka stok

SKU: DUN1190-B Modeli: G300S Kategori: ,

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Connectivity

Wired

Color

Black

Interface

USB

Buttons

9

Resolution

2500 dpi

Movement Detection Technology

Optical

Performance

1 ms response time, Realtime sensitivity switching 250 – 2500 dpi

Features

3 stage DPI indicator, 9 programmable buttons, Customized LED lights, Polytetrafluoroethylene (PTFE) feet, Profile switch, Rubber side grips, Scrolling wheel, Sculpted comfort grip

Orientation

Right and left-handed

Interfaces

1 x USB – 4 pin USB Type A

OS Required

Microsoft Windows Vista / 7 / 8

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech G300S Wired Gaming Mouse

1 x Manual