Logitech G610 Orion Red Gaming Keyboard

12,990 L

 

Tastierë mekanike nga Logitech. Lidhje me kabllo me fish USB A. Tastierë e plotë që përfshin numrat dhe taste të veçanta për media. Me zhurmë më minimale se tastierat e zakonshme. Rezistente ndaj ujit dhe me mbështetëse dore të integruar.

Ka stok

SKU: DUN1220-R Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Color

Black

Keys
Switch Type

Mechanical

Mechanical Switch Type

Cherry MX Red

Key Rollover

26-Key

Dedicated Multimedia Keys

Yes

Dedicated Macro Keys

None

Connectivity
Connectivity

Wired

System Connection

USB Type-A

Full-Functionality OS Support

Windows

General
Backlight

Yes

Backlighting

White

Built-In Control Device

None

Wrist Rest

None

Physical
Cable Length

1.83 m

Cable Type

Braided

Dimensions

36 x 445 x 152 mm

Weight

1.27 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech G610 Orion Red