SAPO ERDHI

Logitech M170 Wireless Mouse

1,990 L

 

Mausi M170 Wireless nga Logitech është një maus me valë 2,4 GHz nëpërmjet marrësit USB të përfshirë. Ai përmban një dizajn të rehatshëm dhe aftësinë për të ricaktuar butonat e klikimit të majtë dhe të djathtë për përdorim të dyfishtë. Si një pajisje plug-and-play, konfigurimi është shumë i lehtë.  Në varësi të përdorimit, bateria mund të zgjasë deri në 12 muaj.

Ka stok

SKU: DUN1923-GR Modeli: M170 Kategori: , , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

M170

Color

Grey

Technical Specifications
Sensor Technology

Smooth Optical Tracking

Sensor Resolution

1000± DPI

Number of Buttons

3

Customization app

Supported by Logi Options+ on Windows and macOS

Scrolling

Line-by-Line scrolling

Scroll Wheel

Yes, 2D, optical

Battery life

12 months

Battery Details

1 x AA (included)

Connection Type

2.4 GHz wireless connection

Wireless range

10 m (33ft)

Connect / Power

Yes, on/off switch

Dimensions & Weight
Dimensions

Mouse
97.7 x 61.5 x 35.2 mm
USB Receiver
23.1 x 18.7 x 6.6 mm

Weight

Mouse
70.5 g
USB Receiver
1.8 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse

1 x Receiver

1 x User manual