Logitech M585 Mouse Grey

3,890 L

 

I fuqishëm, preciz dhe i heshtur, Forma e lakuar e dorës së djathtë ju lejon të punoni rehat për orë të tëra, ndërsa modeli kompakt dhe jetgjatësia dy vjecare e baterisë ju mundëson ta merrni punën tuaj kudo. Pesë butonat e programueshëm, lidhja e dyfishtë dhe lidhja me shumë pajisje rrisin produktivitetin tuaj në mënyrë që të mund të jepni më të mirën tuaj kudo që të jeni.

Ka stok

SKU: DUN863-GR Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Connectivity

Bluetooth

Color

Grey

DIMENSIONS
Mouse

Height: 4.06 in (103 mm)
Width: 2.52 in (64 mm)
Depth: 1.57 in (40 mm)
Weight (with batteries): 3.56 oz (101 g)

SYSTEM REQUIREMENTS
Logitech Unifying receiver

Required: available USB port
Windows 10 or later
macOS® 10.5 or later
Chrome OS
Linux Kernel 2.6+

Bluetooth

Required: Bluetooth low energy technology
Windows 10 or later
macOS® 10.5 or later
Chrome OS
Linux Kernel 2.6+
Android 5.0 or later
iPadOS 13.4 or later

TECHNICAL SPECIFICATIONS
Sensor technology

High Precision Optical Tracking
DPI (Min/Max): 1000±

Buttons

Number of buttons: 7

Scrolling

Precision scrolling wheel

Scroll Wheel

Yes, Rubber

Tilt Wheel

Yes with middle click

Gesture Support (Windows)

Yes

Gesture Support (Mac)

Yes

Battery

24 months

Battery Details

1 x AA

Connectivity
Connection Type

Bluetooth Low Energy and 2.4 GHz wireless connection

Wireless range

393.7 in (10m)

Indicator Lights
LED

Battery and Connectivity/ Channel LED

Optional software

Logitech Options
Logitech Flow

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Wireless mouse

1 x Unifying receiver

1 x AA battery (pre-installed)

1 x User documentation