Logitech M90 Wired Mouse

1,890 L

 

Maus optik nga Logitech. Ka rezolucion 1000 dpi, tri butona, lidhet me USB dhe mund të përdoret me të dyja duart. Është i lehtë dhe ka precizion të lartë.

Ka stok

SKU: DUN1058-B Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Product
Product name

Logitech M90 Mouse

Product type

Mouse

General
Application

Desktop

No. of keys

3

Resolution (max.)

1000 dpi

Design
Color

Black

Use
Connectivity
Connectivity

Wired

Connectors

USB

Physical properties
Cable length

1.8 m

Dimensions (W x H x D)

40 x 90 x 130 mm

Weight

0.090 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Logitech M90 Wired Mouse

1 x Manual