Logitech MX Anywhere 3

8,990 L

 

Logitech MX Anywhere 3 ka performancë të jashtëzakonshme. Mausi kompakt është projektuar për të punuar kudo, në çdo sipërfaqe, duke përfshirë trashësinë minimale të xhamit prej 14 mm. Kështu që ju mund të punoni pa problem në tavolinë, në kafenenë tuaj të preferuar, apo edhe në divan. Mund të punoni më tepër se 70 ditë me nje karikim të plotë dhe 3 orë me një karikim të shpejtë për 1 minutë. Ka nje dizajni elegant ku përmban një rrotë rrotulluese të perbërë prej çeliku të përpunuar dhe doreza anësore silikoni për prekje maksimale. Ai vjen në 3 ngjyra të ndryshme, kështu që ju mund të zgjidhni një maus që përputhet me laptopin tuaj dhe stilin tuaj unik. MX Anywhere 3 është plotësisht i personalizueshëm në çdo aplikacion që përdorni kështu që do të punoni më shpejt me profile të paracaktuara specifike për aplikacionin Adobe Photoshop, Adobe Premiere Pro, Final Cut Pro, Google Chrome, Safari etj.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Përshkrim

ge

GEZUAR 2023,ge

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Grey, Black, Pink

Sensor technology

Darkfield high precision

Nominal value

1000 dpi

DPI (Minimal and maximal value)

200-4000 dpi

Buttons

6 buttons

Scroll Wheel

Yes, with auto-shift

Horizontal scroll

Yes, by holding side button while turning the wheel

Wireless operating distance

10 m

Battery
Battery Type

rechargeable Li-Po

Battery Capacity

500 mAh

Battery Life

up to 70 days on a single full charge

Dimension & Weight
Mouse Dimension

100.5 x 65 x 34.4 mm

Mouse Weight

99 g

USB Dimension

18.4 x 14.4 x 6.6 mm

USB Weight

2 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mouse

1 x Unifying USB Receiver

1 x Cable for recharging (USB-C to USB-A)

1 x User documentation