SAPO ERDHI

Logitech R800 Laser Presentation Remote

12,500 L

 

Logitech Professional Presenter R800 është një telekomandë kompakte dhe ergonomike e prezantimit që ofron kontroll të saktë me wireless. Ajo përmban një lazer të gjelbër të klasës 2, duke e bërë të lehtë nxjerrjen në pah të përmbajtjes në dhoma të ndritshme ose në ekranet plazma/LCD. Me teknologjinë me valë RF 2,4 GHz, ofron një gamë deri në 30 metra, duke ofruar fleksibilitet në salla të mëdha konferencash ose klasa. Telekomanda përfshin një ekran LCD për kohën dhe treguesit e pritjes me valë, së bashku me një kohëmatës vibrues për menaxhimin e kohës. Me teknologjinë Plug-and-Play dhe pajtueshmërinë me platformat Windows, ofron një konfigurim pa probleme. Telekomanda mundësohet nga 2 bateri AAA dhe vjen me një kuti mbajtëse të përshtatshme, duke e bërë atë ideal për përdoruesit në lëvizje. Në përgjithësi, Logitech Professional Presenter R800 është një mjet i besueshëm dhe i mbushur me veçori për prezantime të sigurta dhe efektive.

Ka stok

SKU: ELT328 Modeli: R800 Kategori: , Etiketë:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

R800

Color

Grey, Black

LASER
Class

Class 2 Laser

Max Output

Less than 1 mW

Wavelength

522~542 nm (green light)

Connectivity
Connection Type

• 2.4GHz Wireless Connection

Wireless Range

30 Meters

Compatibility
Logitech Proprietary Receiver

Windows® 10,11 or later

Battery
Battery Type

2 AAA Batteries

Dimensions & Weight
Dimensions

Presentation Remote : 134 x 38 x 28 mm
Receiver : 58 x 16 x 8 mm

Weight

Presentation Remote : 71 g
Receiver : 6 g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

  • Logitech® Professional Presenter R800
  • Wireless mini-receiver
  • 2 AAA batteries
  • Carrying case
  • Quick-start guide