M.2 InnovationIT PerformanceY GEN4 NVMe PCIe 4.0 x 4 Retail

8,990 L13,490 L

 

SSD i brendshëm për laptop ose kompjuter. Rrit performancën e pajisjes në të cilën vendoset. Shpejtësi leximi deri n 5000 MB/s dhe shpejtësi shkrimi deri ne 4800 MB/s. Rezistente ndaj goditjeve dhe harxhon shumë pak energji.

Memory Internal
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Memory Internal

512GB, 1TB

Read Speed

5000MB/s

Write Speed

4800MB/s

Interface

GEN4 NVMe PCIe 4.0 x 4 (64Gb/s)

Features

• Low Power Consumption
• Shock-Resistant
• Silent Operation

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x SSD