Manhattan RGB LED Wired Optical Gaming Mouse

990 L

 

Përjetoni fuqinë e kontrollit total në dorën tuaj, me Manhattan RGB LED Gaming Mouse. Sensori optik 1500 dpi siguron saktësi. Është projektuar për rehati, duke ju lejuar të ruani nivele të larta të performancës. Lidhet me USB 2.0 dhe mund të përdoret me të dyja duart. Është i lehtë dhe ka precizion të lartë.

Ka stok

SKU: SBCZ5120 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Optical sensor

500/800/1000/1500dpi

Controls

Left and right mouse button, mouse wheel (autoscroll), resolution adjustment

Connection

USB-A

Input Voltage

5.0V DC / <100mA

Dimensions

125 x 78 x 41 mm

Cable length

1.4m

Net Weight

75g

Gross Weight

90g

Material

ABS plastic

Operating ambient temperature

-10 – 40°C

Ambient storage temperature

-15 – 60°C

Humidity (non-condensing)

5 – 90% RH

Compatible

Windows XP/Vista/7/10/11, macOS, Linux and Chrome OS

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Manhattan RGB LED Wired Optical Gaming Mouse