Mcdodo 20W PD Quick Charger Set

1,990 L

 

Karikues Mcdodo.  Ofron karikim te shpejtë dhe efikas te pajisjeve tuaja me fuqi 20W kudo që të jeni, në shtëpi, në zyrë ose edhe në lëvizje. I pajisur me kabllo Type-C në Lightning. Përmban 1 x USB Type-C dhe 1 x USB Type-A.

Ka stok

SKU: CNG3103-B Modeli: CH-1952 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Material

Fireproof PC

Input

100-240V~50/60Hz,0.8A Max

Connector Type

Type C to lightning

Output
USB-A

5V⎓3A,9V⎓2A,12V⎓1.5A

USB-C

5V⎓3A,9V⎓2.22A,12V⎓1.67A

Total Output

USB-A+USB-C Total:5V⎓3.1A 20W Max.

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Charger

1 x Cable