Mcdodo 33W GaN PD Mini Fast Charger

1,790 L

 

Adaptor për karikimin e pajisjeve tuaja. Me fuqi 33W, USB-C PD . Ofron një karikim të shpejtë dhe efikas në shtëpi, në zyrë ose në lëvizje.

Ka stok

SKU: CNG3104-B Modeli: CH-0081 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Compatibility

Universal

Number of USB ports

1

Input power

100-260V-50/60Hz 0.8A

Output power

5V, 3A/ 9V, 3A/ 12V, 2.5A/ 15V, 2A/ 20V, 1.5A

Total Output

33W Max

Material

Fireproof PC

Dimension

32.4 x 35.7 x 72.1 mm

Weight

50g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Adapter

1 x Manual