Mcdodo GaN 47W Mini Fast Charger Dual Output

2,490 L

 

Adaptor për karikimin e pajisjeve tuaja. Me fuqi 47W, 1 x USB Type-C dhe 1 x USB Type-A. Ofron një karikim të shpejtë dhe efikas në shtëpi, në zyrë ose në lëvizje.

Ka stok

SKU: CNG3107-B Modeli: CH-8581 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Compatibility

Universal

Number of USB ports

2

Input power

100-240V, 50 / 60Hz, 1.5A

Output power

4.5V / 5A, 5V / 4.5A, 9V / 3A, 12V / 3A, 15V / 3A, 20V / 2.25A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Adapter

1 x Manual