Mcdodo GaN 65W 3-Port Mini Fast Charger

3,490 L

 

Adaptor për karikimin e pajisjeve tuaja. Me fuqi 65W, 2 x USB C dhe Type-A ofron një karikim të shpejtë dhe efikas në shtëpi, në zyrë ose në lëvizje.

Ka stok

SKU: CNG3113-B Modeli: CH-0291 Kategori:

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Output power

65W max

Ports

2 x USB Type-C 3.0
1 x USB Type A

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Adapter

1 x Manual