Mcdodo Wireless Receiver with Audio Cable

990 L

 

Kabllo nga Mcdodo për karikimin ose kalimin e të dhënave nga një pajisje me portë USB -A në DC 3.5mm. Ka gjatësi 1,7 m dhe përbëhet nga material shumë rezistent dhe cilësor.

Ka stok

SKU: CNG3110-B Modeli: CA-8700 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

CA-8700

Cable Size

1.7m

Color

Black

Interface

USB-A to DC 3.5mm

Material

Zinc Alloy

Wireless Version

5.1

Transmission Distance

10m

Frequency Response

20Hz-20Hz

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mcdodo Wireless Receiver with Audio Cable

1 x Manual