Mercusys 5-Port 10/100/1000 Mbps Desktop Switch

1,490 L

 

Zgjeroni shpejt rrjetin tuaj me pesë porta Ethernet 10/100/1000 Mbps të cilat janë 10 herë më të shpejta se portat e zakonshme Ethernet 10/100 Mbps. MS105G është fleksibël dhe plotësisht i pajtueshëm me televizorët 4K Ultra HD, kompjuterët, printerët, kamerat IP, konzolat e lojërave dhe më shumë. Kjo e bën atë të përsosur për përdorim në ambiente shtëpie, zyrash të vogla dhe madje edhe në konvikte.

Ka stok

SKU: ALB166 Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Color

Black

Software
Transfer Method

Store and Forward

Hardware
Dimensions

105×70×24.9 mm

Interfaces

5 10/100/1000Mbps Ports, Auto-Negotiation, Auto MDI/MDIX

External Power Supply

5V/0.6A

Standards and Protocols

IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD

Data Rates

10/100/1000Mbps at Half Duplex
20/200/2000Mbps at Full Duplex

Buffer Capacity

512 Kbit

Jumbo Frame

16 KB

LED

Ethernet Ports (1, 2, 3, 4, 5), Power

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x 5-Port 10/100/1000Mbps Desktop Switch (MS105G)
1 x Power Adapter
1 x Quick Installation Guide