Mercusys Wireless N Router 300Mbps MW300D

2,490 L

 

Ruteri Mercusys MW300D mundëson lidhje me fishë dhe WiFi e kombinuar me switch me 3 porta. Mundëson qasjen në internet nëpërmjet WiFi pa qenë nevoja për kabëll deri në 300 Mbps.

Ka stok

SKU: NEROM0005 Modeli: MW300D Kategori: , ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Wireless
Wireless Standards

IEEE 802.11b/g/n

Frequency

2.4 – 2.4835GHz

WiFi Speeds

• 11n: Up to 300Mbps (Dynamic)
• 11g: Up to 54Mbps (Dynamic)
• 11b: Up to 11Mbps (Dynamic)

Reception Sensitivity

• 270M: -73dBm@10% PER • 11M: -90dBm@10% PER
• 130M: -75dBm@10% PER • 6 M: -94dBm@10% PER
• 54M: -77dBm@10% PER • 1 M: -96dBm@10% PER

Transmission Power

<20dBm (EIRP)

Wireless Security

WPA-PSK / WPA2-PSK

Wireless Functions

Enable/Disable Wireless Radio

Software
DHCP

Server

Hardware
Dimensions

114 x 94 x 26 mm

Button

WPS/Reset Button

External Power Supply

9V/0.6A

Antenna Type

2× External Antennas

Ethernet Ports

3*10/100Mbps LAN Ports
1*RJ11 Port

Environment

• Operating Temperature: 0°C~40°C (32°F~104°F)
• Storage Temperature: -40°C~70°C (-40°F~158°F)
• Operating Humidity: 10%~90% Non-Condensing
• Storage Humidity: 5%~90% Non-Condensing

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mercusys Wireless N Router 300Mbps MW300D

1 x Power adapter

1 x Quick installation guide