Merry X-Mas Kids Camera

2,990 L

 

Suprizojini fëmijët tuaj me këtë kamër e cila ju mundëson të shkrepin foto me rezolucion Full HD të miqve, familjarëve ose lojrave të tyre të preferuara. Është shumë e thjeshtë për ta përdorur dhe mund të merret lehtësisht me vete falë përmasave të vogla. Kamera përmban gjithashtu lojra dhe muzikë.

Color
SKU: N/A Modeli: N/A Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Color

Orange, Red

Material

Silicone + ABS

Display

2.0 inches ips screen

Camera pixels

40MP camera

Photo Resolution

5472x4104px

Video resolution

1920x1080px

Built-in memory

50 photos

Battery type

lithium battery

Battery capacity

2-2.5 hours

Charging time

about 2-3 hours

Endurance time

continuous shooting 2000+ photos

Weight

Approx. 238g

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Camera
1 x Lens protective cover
1 x Lanyard
1 x Pendant
1 x Charging cable
1 x Protective shell
1 x Instruction