Ofertë!
BEST DEALS

Meta Quest 2 (128GB)

49,990 L

Kurseni: 5,000 L

:
:
:

Oculus Quest 2 VR Gaming Headset është pajisja e cila do t’ju cojë në një dimension tjetër. Janë të prodhuara me kujdes dhe shumë të rehatshme, më mirë se çdo pajisje tjetër e ngjashme me to.

Ka stok

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
MPN

899-00182-02

Model

Oculus Quest 2

Product Key Features
Sensors

Built-in Camera

Connectivity

USB

Color

White

Field of View

89 Degrees

Refresh Rate

120 Hz

Features

Built-In Audio, Built-in Microphone

Material

Plastic, Fabric

Type

Standalone VR Headset

Memory Internal

128GB

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x VR Headset

1 x Two Touch Controllers

1 x Charging Cable

1 x Two AA Batteries

1 x Power Adapter

1 x Glasses Spacer