Mi Computer Monitor Light Bar

5,990 L

 

Ndriçim kompjuteri ekstra për ju. Montohet lehtë në monitor dhe nuk zë vend. Është projektuar me një dizajn të posatshëm që nuk lejon reflektimin e dritës për mbrojtjen e shikimit tuaj edhe kur punoni me orë të gjata.

Ka stok

SKU: CNG1814-B Kategori: Etiketë:

Përshkrim

Informacion i detajuar

Brand
Color

Black

Rated input

5V=1A

Operating temperature

-10°C to 40°C

Body size

23×448 mm

Remote control size

66.5×34 mm

Color temperature

2700K to 6500K

Rated power

5W (80 × 0.2W/LED module)

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Body

1 x Base

1 x Remote control

1 x User Manual

1 x Charging Cable