Mi Smart Led Ceiling Light 350mm

10,990 L

 

Llampë tavani Xiaomi që mund të vendoset edhe në mur. Dritë relaksuese. Shkëlqimi deri në 3000 lm. Rregullimi i ndriçimit dhe temperaturës së ngjyrave duke përdorur aplikacionin Mi Home. Nëse dëshironi që drita t’i përshtatet nevojave tuaja të natës, përdorni modalitetin e dritës së diellit të ndritshme dhe transparente. Për dritë të butë dhe komode të hënës, përdorni modalitetin Moonlight.

Ka stok

SKU: HCM033 Modeli: MJXDD03YL Kategori: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
2 g/kg
Brand
Model

MJXDD03YL

Color

White

GENERAL
Wireless connection

Wi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, Bluetooth 4.2 BLE

Number of LED lamp beads

48

Colour temperature range

2700 K–6000 K

Luminous flux

1600 lm ± 10% @ 4000 K, 100% brightness

Colour rendering index

Light source: 90 Ra @ 2700 K/6500 K,
whole light: 95 Ra @ 4000 K

IP protection class

IP50

Compatible with

Android 4.4 or iOS 9.0 and above

POWER
Rated input

100–240 V, 50/60 Hz MAX, 0.6 A

Power factor

>0.5

Rated power

24 W (48 × 1 W/LED module)

OPERATING CONDITIONS
Operating humidity

0%–85% RH

Operating temperature

-10°C to 40°C

DIMENSIONS & WEIGHT
Dimensions

358 mm × 63 mm

Weight

Approx. 1.3 kg

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

Cover × 1

Base × 1

Self-tapping screw × 4

Expansion tube × 4

User manual × 1