OFERTA VETËM ONLINE

Mibro Watch X1

6,990 L

 

Mibro Watch X1  eshte kombinimi perfekt i stilit dhe teknologjise. Vjen me 38 opsione te ndryshme aktiviteti dhe me sensore qe mbat oksigjenin ne gjak dhe pulsin . Eshte rezistente ndaj ujit dhe pluhurave. Te gjitha keto me nje jetegjatesi baterie deri ne 60 dite.

Ka stok

SKU: CNG2778-B Kategori: Etiketa: ,

Mund t’ju pëlqejnë edhe…

Përshkrim

Informacion i detajuar

Peshë
1 kg
Brand
Color

Black

Display

1.3 inch Amoled HD display

Body Dimension

47mm, Thickness=11.4mm

Band Dimension:

Width=22mm

Material

Metal+PC/ABS+silicone

Bluetooth

5.0

Battery Capacity

350 mAh

Charge

Magnetic Charging cable

Standby

Daily mode 14-day, Basic mode 60-day

Sensor

PPG Heart Rate, Blood oxygen, Acc sensor

Water and dustproof

5ATM

Weight

52 g

Operation Temperature

-20℃~45℃

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x Mibro Watch X1

1 x Charging Cable

1 x Manual