OFERTA VETËM ONLINE

Microsoft Surface Pen EYU-00001

12,490 L

 

Jepini formë procesit tuaj krijues. Shkrimi dhe vizatimi me stilolapsin Surface vjen natyrshëm, me bojë precize në njërin skaj dhe gomë në anën tjetër. Skico, vendos dritëhije dhe pikturo me një saktësi artistike si asnjëherë më parë.

Ka stok

SKU: DUN497-B Kategori: Etiketë:

Informacion i detajuar

Peshë
1 g/kg
Brand
Model

EYU-00001

Material

Rubber

Color

Black

Bluetooth

4.0

Pressure Levels

4096

Number of Buttons

1

Eraser Head

Yes

Battery Type

1 x AAAA

Dimension

0.93 x 2.01 x 6.97 inches

Weight

20 g

Compatible Devices

Surface Book,Surface Book 2, Surface Studio 1st Gen, Surface Studio 2, Surface Laptop 1st Gen, Surface Laptop 2, Surface Go, Surface Pro 3, Surface Pro 4, Surface Pro 5th Gen, Surface Pro 6, Surface Pro 7, Surface Pro X, Surface 3,

Vlerësimet

Nuk ka asnjë vlerësim.

Behuni i pari te lini një vlerësim

Informacione për paketimin

1 x MICROSOFT SURFACE PEN  EYU-00001